Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Sněm SOVAMM 2018

Penzion u kostela Hůrky 3, Nová Bystřice

Příležitostí pro setkání přispěvatelů SOVPIS bude opět sněm SOVAMM, který se letos uskuteční v Hůrkách u Nových Hradů ve dnech 1.-3.6.2018. SOVPISu se budeme věnovat část sobotního večera.. Registrační poplatek 100,- Kč platí účastníci, kteří nejsou členy SOVAMM. Zlatým hřebem programu letošní odborné exkurze měl být dům čp. 33 v Kunějově, který jsme měli příležitost … Pokračování textu Sněm SOVAMM 2018

100,- Kč

Setkání IISPP 2018

Zámecké kino Horšovský Týn náměstí Republiky 1, Horšovský Týn

Příležitost proniknout hlouběji do tajů Integrovaného informačního systému památkové péče. který využívá i SOVPIS, mabízí každoroční setkání editorů paGIS, správců MIS a dalších příznivců IISPP, letos již sedmé. Uskuteční se v Horšovském Týně 5.-7.září .

150.- Kč

Jak hledat nejstarší domy

Regionální muzeum v Litomyšli Jiráskova 9, Litomyšl

Prezentace knihy Nejstarší venkovské domy ve východních Čechách spojená s přednáškou Jiřího Škabrady Jak hledat nejstarší domy (zaměřená na stavby na Litomyšlsku).

,- Kč

Sněm SOVAMM 2019

Lipka - Rychta Krásensko 76, Krásensko

Jednou z příležitostí pro setkání přispěvatelů SOVPIS bude (stejně jako v minulých letech) letošní sněm SOVAMM na Vyškovsku, který bude navazovat na konferenci Venkovské stavitelství v oblastech osídlených národnostními menšinami. Program bude ještě upřesněn, ale SOVPIS na něm určitě chybět nebude.

100,- Kč

Setkání IISPP 2019

Květná zahrada Gen. Svobody 1192/39, Kroměříž

Příležitost proniknout hlouběji do tajů Integrovaného informačního systému památkové péče. který využívá i SOVPIS, mabízí každoroční setkání editorů paGIS, správců MIS a dalších příznivců IISPP, letos již osmé. Uskuteční se v Kroměříži 18.-20.září.

150,- Kč

Prostorový informační systém SOVAMM